PROGRAMI I INTEGRUAR I CIKLIT TE DYTE, VITI AKADEMIK 2020 – 2021, GRUPET E VITIT TË PARË

INFORMACION PRAKTIK PËR STUDENTET E VITIT TË I DREJTËSI
October 31, 2020
NJOFTIM PËR BACHELOR TË CILËT PËRFITOJNË BURSË, KATEGORITË PËR PËRJASHTIM NGA TARIFA E SHKOLLIMIT, MASTER TË CILËT PËRFITOJNË NGA KATEGORITË
November 18, 2020
PROGRAMI I INTEGRUAR I CIKLIT TE DYTE, VITI AKADEMIK 2020 – 2021, GRUPET E VITIT TË PARË
GRUPI I PARE
Nr
EMRI
ATESI 
MBIEMER
1
ADISA
GAZMENT
DOCI
2
AJLA 
SAMIR 
SEFERI 
3
ALESIA
LUAN
ASLLANAJ
4
AMANDA 
DRITAN 
DORDA 
5
ARBA 
REZART
BAJRAMI
6
ARLINDA
LUAN
ELEZAJ
7
BEATRIS
EDMOND
GJOKA
8
DEA 
ARJAN 
CENAJ
9
DRIOLA
BLEDAR
KRAJA
10
ELGA
SAZAN
RATA
11
EMILIANO
PIRO
SIMAKU
12
ENDRI
MUHARREM
GURI
13
ENIDA
ALI
KOLECI
14
FABIO
FATMIR
MIROFCI
15
GERTA 
ALFRED 
SADIKU 
16
HAJRIE
THIMI
SAKAJ
17
KIRI 
ASTRIT 
HALILAJ 
18
LAERT 
ENKEL 
MUSAJ 
19
MISIANA
RAMAZAN
QEMA
20
NEKIJE
FATMIR
QEJVANI
21
OREADA
GENCI 
HAXHIAJ
22
REDONA
NDOC
TRAGAQI
23
SUELA 
SULEJMAN 
ALIU 
24
XHEJSI
ERION
DAJA
25
XHOANA
PETRIT
CUNI
26
XHOANA
MIHAL
MAKRI
27
XHOANA 
SPARTAK
KUQO
GRUPI I DYTE
Nr
EMRI
ATESI 
MBIEMER
1
ALESIA
PERPARIM
BAMI
2
ANA
MEVLAN
DANJOLLI
3
ARTEMISA
SOKOL
HOXHA
4
BLEONA
RIZA
BRAKAJ
5
DANJELA 
AGIM
RAMA
6
DARISELA
ARTAN
HAKA
7
ELIA
PETRIT
ANGJELI
8
ELIGERTA
EDMOND
BRAHA
9
ERMAL
HALIL
BACI
10
ESTER
ALBAN
TORE
11
EVA
PETRIT 
MANCE 
12
GRISELA
ALBANO
BUDAS
13
KLEA
BLERENT
NERGUTI
14
KLEVISA
AGRON
KUME
15
MEGI
GEZIM
TOSKA
16
MEGI
VULLNET
LAZRI
17
MESUARA
RASIM
TAFA
18
NADIA
LEFTER
KOKA
19
NERTILA
DURIM
SINANI
20
OLVINA
ALTIN
ARIFLLI
21
RENISA
ILIR
LUSHA
22
ROKSANA
PLLUMB
SULKO
23
ROZALINDA
LEONIDHA
HAMZA
24
SELMA
RAMAZAN
AVDIU
25
SONORA
ULSI
MANJA
26
VILSON
ISUF
ÇEPELE
GRUPI I TRETE
Nr
EMRI
ATESI 
MBIEMER
1
ADELA
AFRIM
BRAUSHI
2
ALVI
ASTRIT
ADEMI
3
ANASTASIA
ESTREF
FASHO
4
ARIANA
BASHKIM
GOXHAJ
5
ARMANDO
NAZIM
XHAFERRI
6
DAVINA
XHOVANI
NDRECA
7
DENARDO
KOSTA
MICO
8
ERLIN
ERMAL
UZNOVA
9
ERVIN
MEHMET
DELIU
10
GENTA
GURGAZI
HOXHA
11
GREIS
VULLNET
COKU
12
GRISILDA
REXHEP
RRUGEJA
13
HENRI
BLEDAR
FEJZULLA
14
JURGEN
IZET
HOXHALLARI
15
KEJSI
HASAN
KOLLCAKU
16
KLAJDI
ELTAR
DEDA
17
KLARISA
RRUZHDI
DUKA
18
LORENCO
LUAN
SINA
19
MARINELA
BESNIK
JAKU
20
MEGI
GEZIM
TOSKA
21
NAZIME
TOMOR
VELIU
22
REI
EDMOND
ZOTO
23
REJDI
FRAN
PRENDI
24
SEGI
ALGERT
HOXHA
25
STELA
ARBEN
TROKTHI
GRUPI I KATERT
Nr
EMRI
ATESI 
MBIEMER
1
ARJOLA 
AFRIM 
CANI 
2
ARLIND 
KORAB 
LITA 
3
ARMELA 
ARTUR 
KARATI 
4
ARMELA 
SHPETIM 
BITRI 
5
BULE 
BARDHUL
DYLE
6
DONALDA 
SHABAN 
MULOSMANI 
7
DRILONA
NAIM 
LACI 
8
ELIDON 
RAMAZAN 
SARACI
9
ENEJDA 
BEQIR 
HOXHA 
10
ERINEDA
HAKIK 
KORRESHI 
11
ESMERALDA 
DRITAN 
KOVACI 
12
FABJOLA 
NOVRUS 
LAMAJ 
13
GESTIANA
MAKSIM 
HAZIZI
14
GRETILA
AGIM
LAMI
15
ILIRJANA 
SHPEND
IBERHASAJ
16
IRIDA 
HAXHI 
HAXHIU 
17
KEJSI 
YLLI
XHEKA 
18
KONTELISA 
SHPETIM 
NIKA 
19
LIMBERTA 
SELIM 
KOXHERRI 
20
MARGA 
GAVROSH 
DAJA 
21
PAOLA 
KLINTJON 
RAMADANI 
22
SARAMANTELA 
LUAN 
DUSHKU 
23
SUBIAN 
SHPETIM 
DALANI 
24
XHONATAN 
MAKSIM 
MERKAJ 
25
XHULJANA 
BESIM 
BALLIU 
GRUPI I PESTE
Nr
EMRI
ATESI 
MBIEMER
1
ALEKSANDRA 
IDEAL 
RUSHITA 
2
ANA 
VASIL 
VERDHI 
3
ARIOLA 
ARJET 
GJANA 
4
ARJETA 
GEZIM
NELA 
5
ARMELA 
RIZA 
METAJ 
6
BLERJON 
BESNIK 
DAUTI 
7
DONIKA 
QEMAL 
XHEBEXHIA 
8
EMILJANO 
MARTIN 
AGOLLI 
9
ERESIDELA
SEFEDIN 
BAJRA 
10
ERJON 
PETRIT 
MATOSHI 
11
ERNEST 
BARDHOK 
FRROKU 
12
ESMERALDA 
SOFOKLI 
NEXHIPI 
13
FRANCI
ALKET
LALA
14
GLEDISA 
AFRIM 
KODRA 
15
ILDA 
FRROK 
MARKU 
16
JURGEN 
ZAMIR 
CAKA 
17
KEDJONA 
URIM 
ALCANI 
18
LAURA 
QAZIM 
LUMI 
19
LORENA 
QANI 
JAUPI 
20
MARIO
FLAMUR
BESHIRAJ
21
OLIVIA 
AVNI 
GRORI 
22
REXHINA 
BESNIK 
JUSUFI 
23
SIDORELA 
BLERON 
HOXHA 
24
VANESSA
JANI 
KORAQE 
25
VIVIAN 
SHPETIM 
PETJA
26
XHOANA 
FATMIR 
BABOCI 
27
SUADA
FATOS
TUSHE
28
KRISTJAN
ROLAND
ÇELMETAJ
GRUPI I GJASHTE
Nr
EMRI
ATESI 
MBIEMER
1
ALBIONA
BASHKIM 
CELAJ
2
AMARILDO 
LEKE 
LEKA 
3
ARSELA 
PERPARIM 
MATA 
4
BESMIR
KUJTIM
PULA
5
BLEDAR 
FRROK 
PRENDI 
6
DESARA 
FITIM 
CELA 
7
EMANUEL 
LULEZIM 
ABDIAJ 
8
EMANUELA 
HAZRET 
ZHARKU 
9
ENEDA 
XHEMAL 
TOSKA 
10
ENERA 
SHPETIM 
HALLO 
11
ENXHI 
NDRICIM 
XHOLENA 
12
ERIKA 
MUHARREM 
LULAJ 
13
FLORIAN
XHEVAIR 
ZAIMI
14
FLORJANA 
FATOS 
SHEHU
15
GILDA 
KRENAR 
LOLOCI 
16
GRISELD 
GAZMEND 
ALUSHAJ 
17
HELIA 
ILIR 
CELA 
18
HRISTINA
ARJAN 
CUKU 
19
KEJSI
LUFTETAR
MOLLANJI
20
KEJSI 
DRITAN 
SHABA 
21
MARILENA 
HAQIF 
KACANI
22
MARINA 
ARBEN 
TARAZHI 
23
MARSILDA 
SAMI 
MURATI 
24
MEGI 
JORGO 
FEJZOLLARI 
25
MELIHA 
ASTRIT 
GJYRIQI 
26
SELVIE 
SALI 
PECA 
GRUPI I SHTATE
Nr
EMRI
ATESI 
MBIEMER
1
ALKETA 
PETRO 
HYSA 
2
ARTJOLA 
VULLNET 
ONUZI 
3
BERNARD 
LAZER 
DAKAJ
4
DENISA 
LULEZIM 
META 
5
EMANUELA 
ZEF 
MARKU 
6
ENISA 
DRITAN 
OSMANI 
7
ESMERALDA 
SHPETIM 
MARKU 
8
FATJONA
ALEKSANDER 
BOCI 
9
FLORENC 
ISLAM 
LLUSHA 
10
HYGERTA 
IMER 
KUTA 
11
IRENA 
BILBIL 
HALILAJ 
12
ISIDONA 
IBRAHIM
VULKA 
13
JONIDA 
ARDJAN 
DERVISHI
14
KEJSI 
ILIR 
JACE 
15
KRISTINA 
GEZIM 
KOLDASHI 
16
LEONARDO
ALTIN
MEJDANI
17
MARINA 
SHKELQIM 
MURATI 
18
MARTINE
GEZIM 
KOLA 
19
MEGI 
KASTRIOT 
RADA 
20
SILVANA 
LUMTURI 
PERKOXHA
21
SUARTA 
SHEMSI 
NEZHA 
22
VALENTINA 
FATOS 
BAKALLI 
23
VITURIJE
 AVNI 
HYSA 
24
XHENI 
ARTAN 
GJECI 
25
XHINA 
MUFIT 
KABA 
26
ZOJE 
HALIT 
HOXHA 
GRUPI I TETE
Nr
EMRI
ATESI 
MBIEMER
1
ADELINA 
DOD 
DODAJ 
2
ALKETA 
GEZIM 
RAMAJ 
3
AMBRA 
ANTON 
MARKU 
4
ARDJOL 
BARDHYL 
BEQIRI 
5
ARJESA 
BESIM 
MUCA 
6
DARIO 
ENVER 
GJONI
7
DORINA 
PREMTIM 
GJOKGJINAJ 
8
EDONA 
AGRON 
UKCAMAJ 
9
ELVISA 
BURAN 
GJOKA 
10
ERIDA 
DEFRIM 
HOXHAJ 
11
ERISA 
ISMET 
RESHKA 
12
ESMERALDA 
EUGEN 
BULICKO
13
FABJAN 
DRITAN 
LLAHA 
14
FLORENTIN 
FIDAN 
TOSHI
15
GRISELDA 
ALTIN
PEQINI
16
HELADA 
FERIT 
GJUZI 
17
JONIDA 
HAJRI 
BANJA 
18
KLEVISA 
ZEF 
LLESHI 
19
KLEVISA 
AGRON 
ALLIDRI 
20
KRISTEN
ARBEN 
BOZAXHIU
21
MERITA 
FADIL 
KODRALIU 
22
NAILE 
MALIQ 
ZEBI 
23
REFIJE
AFRIM 
DEDEJ 
24
SARA 
SHPETIM 
BERISHA 
25
SENXHI 
ILIRJAN 
NANOLLARI 
26
STELINA 
MALIQ 
RAPANJ 
27
ZENEPE 
ZYLYFTAR 
LAZAJ 
GRUPI I NENTE
Nr
EMRI
ATESI 
MBIEMER
1
ADELA 
MITAT 
KARRIQI 
2
AGNEZ 
AZGAN 
KURTBALAJ
3
ALBI
JASHAR 
CUKU 
4
ALONSO 
PETRO 
POTKA 
5
ALTIONA 
ALTIN 
TAFA 
6
ANDI 
NEXHAT 
AXHAMI 
7
ANISA 
FLAMUR 
AHMETI 
8
ANTIGONA 
DASHMIR 
THACI 
9
ANXHELA 
ASLLAN 
KAZIU 
10
ELA 
SOKOL 
LAMAJ 
11
ERNEST 
AGIM 
DELIA 
12
ESMERALDA 
HAZIR 
REXHAJ 
13
GENTJAN 
ILIR 
NECAJ 
14
INA 
ALTIN 
HAXHIU 
15
KEJSI 
MARSEL 
BICJA 
16
KLEA 
KASTRIOT 
MBRAKULLI 
17
KRISLEN
PILO
KERI
18
MEGI 
NAFIS 
BEGOLLI 
19
MONIKA 
ALEKO 
PRENDI 
20
ORNELA 
ARBEN 
TAFANI 
21
SARA 
ARBEN 
TAGANI 
22
SILVANA 
BESIM 
ALCANI 
23
SINDI 
ELTON 
GUMENI 
24
SUARDA 
SKENDER 
ASLLANAJ 
25
VALENTINA 
SKENDER 
ASLLANAJ 
26
VILMA 
SKENDER 
BALHYSA 
GRUPI I DHJETE
Nr
EMRI
ATESI 
MBIEMER
1
ALBIN 
ILIRJAN 
SHKEMBI 
2
ALBJONA 
XHEVAIR 
KAJUSHA 
3
ALBJONA 
FATMIR 
RESULAJ 
4
ANXHELA 
LAVDIM 
XHAKA 
5
ARMELA 
ARBEN 
PALLOSHI 
6
DAJANA 
ROLAND 
HAJDINI 
7
DORADA 
ALTIN 
TRIFONI 
8
ELENA 
PETRIT 
MUHO 
9
ERA 
DERVISH 
JAHJA 
10
ERINDA 
RAJMOND 
LACI 
11
ERNALD 
ARBEN 
SHABANAJ 
12
ESMIRALDA
GËZIM
GOROVELLI
13
ETLEVA 
GJOKE
LLESHI 
14
GLEDISA 
GANI 
SHIMA 
15
KLEDISA
ALFRED 
TOSHKEZI 
16
KRISTI 
ARIAN 
NDREKO
17
LORENCO 
ARTUR 
MUCOLLAJ
18
MARIONELA 
HILE 
KOLA 
19
MERITA 
MURAT 
FERKO 
20
MIKELA 
ANDREA 
MUCLLARI 
21
NOSIANA 
NANDI 
BURNAZI 
22
REDI 
ARJAN 
KOCIAJ 
23
REXHINA 
YLLI 
TABAKU 
24
SILENA 
METULLA 
XHELILI 
25
XHENSILA 
XHEVAIR 
META 
26
XHESIKA 
LEKE 
GJINAJ 
GRUPI I NJEMBEDHJETE
Nr
EMRI
ATESI 
MBIEMER
1
ADELINA 
MUHARREM 
GURRA 
2
ALBI 
STAVRI 
MUHA 
3
ALKEJSA
DASHNOR 
SINANI 
4
ALONDRA 
AKPER 
QAKIPI 
5
ANDRI 
BESIM 
PEKA 
6
ANED 
EDMOND 
PEQINI 
7
AURORA 
SHABAN 
PUPA 
8
DALISA 
ANTON 
KOLA 
9
DEA 
PELLUMB 
SHAHINI
10
ELISA 
EDUART 
KOLLAKU 
11
ELISA 
ARJAN 
HAXHIU 
12
ERA 
DHIMITRAQ 
KATRO 
13
FEMIDA 
EMROR 
KASAJ 
14
LEANDRO 
VENEDIK 
CALLO 
15
LIDIA 
BLEDAR 
KALOSHI 
16
POLINA 
ALFRED 
VASO 
17
RIKI 
KLODIAN 
AGOSTRA 
18
ROZALINDA 
FATMIR 
SELMANI 
19
SABINA 
ALFRED 
BANUSHI 
20
SADJONA
BILBIL 
SHKURTA
21
SADUSHE 
DARDAN 
KOMBERAJ 
22
SIBEL 
SIMBOL 
PAZAJ 
23
SKENDER 
SERRET 
BRACI 
24
TEA 
SOKOL 
THACI 
25
UENDI 
QAMIL 
XHANI 
26
XHOEL 
ILIR 
RJEPAJ 
GRUPI I DYMBEDHJETE
Nr
EMRI
ATESI 
MBIEMER
1
ALDA 
LUMTURI 
DOKSANI
2
ALESIA 
SAZAN 
VRENOZI  
3
ANISA 
FATMIR 
KASMI 
4
ANXHELA 
ARJAN 
ZENELI 
5
ARGELA 
FLORJAN 
LAZRI 
6
BLEONA 
TAULANT 
BYLYKU
7
DIDONA 
SADIK 
GJONAJ 
8
EGLENTINA 
TONIN 
PALUCA 
9
ELDA 
BASHKIM 
BALOSHI 
10
ELMA 
GJON 
BERHANI 
11
ENEA 
REXHEP 
DISHA 
12
ERA 
ARDIAN 
HOXHA 
13
ERIGERTA 
RAMADAN 
HOXHAJ 
14
FLORIDA 
BEHAR 
FERHATI 
15
IRMA 
SHKELQIM 
KARAMANI 
16
KELSJA 
YLBER 
DURAKU 
17
KLEA 
KLEUDJAN 
ALLAMANI 
18
KLEA 
DRINI 
GORA 
19
KLEVIS 
JASHAR 
DISHA 
20
LEONORA 
AGIM 
UKA 
21
MATILDA 
GEZIM 
BICAKU 
22
MELINA 
QIRJAKO 
MERKURI 
23
MIGENA 
ALBAN 
FILI 
24
ORNELA 
KUJTIM 
CUNI 
25
SARA 
GJERGJI 
KAMBO 
26
SONJA 
MIKAEL 
DEMAJ 
GRUPI I TREMBEDHJETE
Nr
EMRI
ATESI 
MBIEMER
1
ALINARDO
FAIK 
ALIA 
2
ANELA 
SOKOL 
ISMAILAJ 
3
ANJEZA 
AUREL 
PUCI
4
ANXHELA 
AVNI 
ZHUSHI 
5
BRISILDA 
AGRON 
CARJA 
6
DARSI 
HELIDON 
SPAHO 
7
DENADA 
HAJDAR 
TAHIRAJ 
8
DESARD
BEGAN 
MERA 
9
ERINDO 
GAZMENT
STAKA 
10
ERMELINDA 
LUAN 
DURAKU 
11
FLORIANA 
FLAMUR 
ZYLALI 
12
FOTINI 
KASTRIOT 
CARCANI 
13
GENISA 
PAL 
LLESHI 
14
IMELA 
ILIR 
HALIMI 
15
JETON 
GENTJAN 
MECI 
16
KEVA 
FERDINAND 
BUZI 
17
KLEA 
SOTIR 
KOMICI 
18
KLODJAN
BESNIK 
KADRIU
19
KOSTIKA 
ARJAN 
QAFZEZI
20
KRISULLA 
ALEKO 
TASHO 
21
LEONA 
FATMIR 
DAUTAJ 
22
MAMUDE 
MIRAN 
ZOGA 
23
MEGI 
ADEM 
PICARI 
24
MEGISA 
NAIM 
GJECI 
25
RAMADAN 
BEQIR 
RASKA 
26
REZARTA 
ILIRJAN 
KASEMI 
27
SUZANA 
AVNI 
DRAGJOSHI 
GRUPI I KATERMBEDHJETE
Nr
EMRI
ATESI 
MBIEMER
1
ALBERTA 
ALEKS 
SINAMATI 
2
ARJELA 
NDRICIM 
BULLUGA 
3
AURORA 
YLL 
BASHAJ 
4
EGRETA 
BILBIL 
ALIAJ 
5
ELDA 
MISLIM 
KAMBERI 
6
EMISA 
PANDELI 
NGJELE
7
ERGYS 
ALFRED 
LASHI
8
FABJOLA 
DASHAMIR 
GJOKNELI 
9
GENTIANA 
EDUART 
NDREU 
10
IMELDA 
BESNIK 
PERLLESHI 
11
KEIDA 
AGRON 
LILAJ 
12
KEJSI 
SHKELQIM 
HIMOLLARI 
13
KEVIN
KUJTIM
PRIFTI
14
KLESJANA 
HASBI 
LUKA 
15
KLEVISA
AGIM 
KALOTI 
16
KRISTIAN 
KUNDRET 
XHUVELI 
17
LEJDINA 
URIM 
TANCI 
18
MIMOZA 
HAMDI 
GRADICA 
19
OLA 
ARBEN 
QERSHORI 
20
REXHINA 
MIRJOND 
BUZI 
21
REXHINA 
AVNI 
MATJANI 
22
SANDRA
PETRIT 
ALIAJ 
23
SILVA 
FLIR 
SHIRA 
24
STEJSI 
GEZIM 
SHAMETI 
25
STIV 
MIHALI 
MANUSHI 
26
VJOSANA 
VEBI 
BRAHIMAJ 
27
XHESIKA 
AVDIL 
KOLDASHI 
GRUPI I PESEMBEDHJETE
Nr
EMRI
ATESI 
MBIEMER
1
ADELINA 
ARTUR 
SEITLLARI 
2
AKIL 
ELIDON 
ALIAJ 
3
AMANTIA 
SHAQIR 
MANREKA 
4
ARLA 
ARTUR 
DUXHA 
5
AURORA 
DIFTIR 
KASMA 
6
BLERINA 
GJON 
LUGJA
7
DENISA 
SAIMIR 
BABOCI 
8
ERGISA
MERSIN 
CULLHAJ 
9
ESTER
ALBAN 
ELEZI 
10
FABJANA 
JORGO 
PETRO 
11
FATIME 
KASTRIOT 
KARAJ 
12
FRIDIOLA
ARBEN 
LARTI 
13
GLEUDORA 
XHELAL 
MALECAJ 
14
IRIS 
ILIRJAN 
RICA 
15
JOANA 
ENGJELLUSH 
SPAHO 
16
KEJSI 
ALEKSANDER 
GJONAJ 
17
KILA 
KUJTIM 
THACI 
18
KLAUTJA 
KUJTIM 
COTA 
19
KRISTEL 
ASTRIT 
PLAKU 
20
KSAMIL 
FIQIRI 
VENXHA 
21
MARINA 
VLADIMI
SHKEMBI 
22
MARTINA 
FAIK 
KENGAQ 
23
SARA 
SELMAN 
REXHEPI 
24
SAUDINA 
AGIM 
KOKAJ 
25
SIDORELA 
PETRIT 
ZADRIMA 
26
XHOI 
ODISE 
MATAJ 
GRUPI I GJASHTEMBEDHJETE
Nr
EMRI
ATESI 
MBIEMER
1
ALBANA 
VESEL 
PALUSHI 
2
ALESIA 
SHKELZEN 
DUSHA
3
AMELIA 
TONIN 
TUSHA J
4
ANASTASIA 
AGRON 
DEDGJONAJ 
5
ANDUELA 
PETRIT 
SAKAJANI 
6
ANILEDA 
HASAN 
MEGRYPI 
7
ARJESA 
VLADIMIR 
VUKAJ 
8
ARMILD 
ILIRIAN 
YMERI 
9
ARTIOLA
BUJAR 
DEDA 
10
DIONI 
AGRON 
DAJLANAJ 
11
DONALD 
GEZIM 
TAHIRAJ 
12
ELIZABETA 
VIKTOR 
GJOKA 
13
ENXHI 
DASHNOR 
PERE 
14
ENXHILETA
ZYHDI 
ALLBRAHIMI
15
FATJONA 
DARDAN 
KELMENDI 
16
INGRID 
BLENDI 
LLAGACI 
17
KLEA 
ALBERT 
HARIZI 
18
KSANDRO 
KASTRIOT 
GREMSHI 
19
MATILDA 
SHKELZEN 
LAME 
20
MONIKA MARIA 
ILIR 
MUHAMETI
21
OHRI 
ARJAN 
MUCA 
22
ONEIDA 
REINOLD 
BRAHO 
23
SILDIANA 
SHKELQIM 
HAMBARI 
24
STELLA 
PETRIT 
SALIAJ 
25
VIOLA 
EDUART 
DHAMO 
26
XHANEL 
GEZIM 
VEIZI 
GRUPI I SHTATEMBEDHJETE
Nr
EMRI
ATESI 
MBIEMER
1
ADRIANA 
SEDEDIN 
ALCANI 
2
ALGERTA 
SHKELQIM 
RUCI 
3
BRIKENA 
BARDHYL
GOLEMI 
4
DEA 
FATOS 
SOTKAJ 
5
DEA 
ARTUR 
MUSTAFAJ 
6
EDMORELA 
EDMOND
MYFTARAJ 
7
EMI 
MUSA 
XHUVELI 
8
EMRIJE 
MIT’HAT 
KOCI 
9
ENDIONTINA 
EDLIR 
DEDAJ 
10
ENRIK 
SOKOL
PETCNIKAJ
11
ERGIST 
FIQIRI 
MICI 
12
ERIKA 
ARMANDO 
MURRJA 
13
ETLEVA 
ARBEN 
DEDA 
14
EVJENIA 
KRISTAQ 
KRISTOFI 
15
FLAVIA 
MUHARREM 
KOKA 
16
GENTJANA
BENIK
MURATI
17
IRINDI 
AGRON 
ELEZI 
18
IVA 
DALIP 
QEFALIA 
19
KEJSILDA 
ARTI 
DELIALLISI 
20
KLEA
GJERGJI
KALLULLI
21
LEONA 
PELLUMB 
IDRIZI 
22
NADIA 
ARTAN 
PROTODUARI 
23
OSMANA
SADRI 
ZIRA 
24
SIBORA 
XHEVAHIR 
HALILAJ 
25
XHESJANA 
NEKI 
HOXHA 
26
XHOVIANA 
GJON 
DEDAJ 
27
XHULJETA 
FLORJAN 
DODA 
GRUPI I TETEMBEDHJETE
Nr
EMRI
ATESI 
MBIEMER
1
ALDONA 
HAXHI 
KUCANA 
2
ALESIA 
DRITAN 
MIRAKA 
3
AMRI 
ALBERT 
HOXHA 
4
ANI 
SKENDER 
LAZE 
5
BRIAN 
YLLI 
BASHA 
6
DENISA 
JAK
PRENGA 
7
DESARA
VLADIMIR 
KOLA 
8
ELIZABETA 
IBRAHIM 
FILAJ 
9
ENTELA 
LEK 
BUSHKOLAJ 
10
GRISELDA 
GJOK 
KASA 
11
HANISHE 
HYSNI 
MARKU 
12
INGRIT
LAVDERIM
MOLLAYMERI
13
KEJSI 
PREMTIM 
SOKOLI 
14
KEJSI 
EDVIN 
KAMBERAJ 
15
LAURA 
ARDIAN 
EMIN 
16
LISJANA 
MAKSIM 
DOCI 
17
LIVIA 
DRITAN 
HAJRO 
18
MANJOLA 
ZEF 
LLESHI 
19
MARJETA 
GRAMOS 
TAFA 
20
MIGENA 
SAHIT 
SEHITI
21
NEREDA 
FATOS 
HASANI 
22
RINA 
XHEVAHIR 
LIKA 
23
SABINA 
ARDIAN 
SHEHI 
24
SELIDJON 
CLIRIMTAR 
BEGAJ 
25
TEA 
ARDIAN 
HASANBELLIU
26
XHORXHINA 
XHOXHI 
BOCI 
27
XHULIANA 
EDMOND 
KOLIQI
GRUPI I NENTEMBEDHJETE
Nr
EMRI
ATESI 
MBIEMER
1
ALBA
AHMET 
HYSENI 
2
ANCIA 
ILIR 
SHEHU 
3
ANDREA 
BRAHIM 
ABDULLAJ 
4
ARMELDA 
LAVDRIM 
ARIFAJ 
5
ARSEN 
FATRI 
DUSHKU 
6
BAJRAM 
VLADIMIR 
ZIAJ 
7
BESJANA 
SPAHI 
MUSTA 
8
BJORI 
AGIM 
URUCI 
9
DARDAN 
DRITAN 
BERISHA 
10
DORIAN 
DILAVER 
LICI 
11
DORISA 
MHILL 
KECANI 
12
ERISA
FATOS 
ALLMETA 
13
FABJOLA 
ILIR 
DARA 
14
FLAVIA 
BLERIM 
ARRA 
15
FLAVIA 
SHKEMBOR 
PASHAJ 
16
FLORJAN 
XHEM 
KOJELI 
17
GRISELA 
AGRON 
XHIXHA 
18
ILVA 
SHKELQIM 
VESELI 
19
INRI 
TEFE 
SHTJEFNI 
20
JONA 
ARBEN 
NUKAJ 
21
KLEA 
GAZMIR 
GJYZELI 
22
LORI
VLADIMIR
KARRACI
23
LUJSARA 
BESNIK 
XHAFA 
24
MARINA 
NEZIR 
KUQO 
25
MEGI 
KADRI 
GJOCI 
26
MELISA 
KAZAFER 
RAMA 
27
TATE 
BAJRAM 
JAKUPI 
28
XHOINA 
RAMADAN 
KOLDASHI
GRUPI I NJEZETE
Nr
EMRI
ATESI 
MBIEMER
1
ALDO 
ILMI 
HOXHA 
2
ALEKSANDRO 
VILSON
DILO 
3
ALESIA 
MANUSH
TEQJA 
4
ALESIA 
EDMIR 
MENGA 
5
ANA 
ARTAN 
DELIJA 
6
BAJAME 
ISA 
KULLAFI 
7
BRITNEY
ZIA 
DAKA 
8
DASTID 
ZENEL 
KACMOLI 
9
DEJVID 
DYLEJMAN 
KARAJ 
10
DENADA 
SAMI 
KOKOSHI 
11
DESILDA 
FLORIAN 
BESHELLO 
12
DRILON 
ARBEN 
SEJDI 
13
EMANUELA 
EDUART 
AHMETAJ 
14
ENEO 
LULZIM 
KASHTA 
15
ERIDONA 
GEZIM 
KAPLLANI 
16
ILGA 
YLLI 
KUJTILA 
17
JUKLIDA 
AGRON 
DOSTI 
18
KLAUDIO 
SALI 
KADRIA
19
KRISTIAN 
TON
SUMAJ
20
LORETA 
PREPARIM 
VUKAJ 
21
MARKO 
ARBEN 
SHEBEKU 
22
PAULIN
NIKË
OLAJ
23
QERIME 
BUJAR 
HOVI 
24
SUADA 
DURIM 
PERJA 
25
TEA 
FATMIR 
CUADARI 
26
VIOLETA 
ILIRJAN 
LOLI 
GRUPI  NJEZETE E NJE
Nr
EMRI
ATESI 
MBIEMER
1
ARJETA 
LULZIM 
HADAJ 
2
DAJANA 
ENGJELLUSH 
BELISHTA 
3
ENDRI 
FERIT 
CARA 
4
FIONA 
FATMIR 
TAFA 
5
FLORALBA 
YLLI 
MACKA 
6
FRANC 
ANGJI 
VANGJELI
7
GENTIAN 
IMER 
SOKOLI 
8
GREJSI 
LAVDOSH 
ALUSHAJ 
9
HAXHIE
ADEM 
SULA 
10
JETMIR 
HOZUR 
UTA 
11
KELIMA 
NDRICIM 
DUKA 
12
KLARISA 
ARMANDO 
CANAJ 
13
KLEOPATRA 
AGIM 
KACA 
14
KRISTI 
ARIAN 
ANDONI 
15
LIONA
BAHIR
PLAKU
16
MATTEO 
MARASH 
DASHI 
17
MIRJON 
BLERIM 
MULGECI
18
ORSIDA 
EDUART 
LULI 
19
PAMELA
VALTER 
GORA 
20
RIMELDA 
ARTEM 
RUSTO
21
TEA 
ALTIM 
BARDHI 
22
UEDA 
METAN 
SALLA
23
XHEJSIKA 
NIKOLIN 
GJOKA 
24
XHELONA
PLATON
HOXHA
25
XHEMAL 
CLIRI M 
CIZMJA 
26
XHORXHINA 
FTBARDH 
PONARI 
GRUPI NJEZETE E DY
Nr
EMRI
ATESI 
MBIEMER
1
ALBI
SKENDER 
BAMI
2
ALPERED
MYNYR
ALLA
3
ANISA
ALTIN
TANAS
4
ARBRI
CLIRIM
DURO
5
ARLINDA
FADIL
VATA
6
AUREL
JETON
SOKOLI 
7
BARBARA
HYSEN
JONUZI
8
BARIJELA
VASIL
MUCOLLARI
9
DANIELA
NDUE
NDOJ
10
DENADA 
XHEVIT
VESELI 
11
DRORJAN
MUHAMET
AVDIAJ
12
ELIRA
SHKELZEN 
SYLSHABANI
13
HAMIDE
ISLAM
DERVISHI
14
IRIDA
ZINI
GOXHAJ
15
JORGO
MICO
TRASHA
16
KEJDI 
HAMZA
TOLA
17
KRISINA
PETRO
SHEBEGU
18
MARKO 
LORENC
TOSKA 
19
MARVI
KUJTIM
BEQIRI
20
MELISA 
NDOC
BIBAJ
21
MONIKA
FATOS 
BAJRAMI
22
REA 
NIKO
POLO
23
SYRJAN
SHKELQIM 
ARUCI
24
THOMA
LLAZAR
AXHA
25
XHESIKA
SEFER
ISA
26
XHONI
ULSI
BREGU
27
XHULIO
HYSNI 
MARGJEKA
GRUPI NJEZETE E TRE
Nr
EMRI
ATESI 
MBIEMER
1
ALBION
ALI
MURTATI
2
ALEKSANDRA
ANDON
IBRA
3
ALI
SULEJMAN
TOSKU
4
ANDETA
NEFIK
KICA
5
ARNOLDI
MEHDIN
RIZVANI
6
ELIZABETA 
ANDREA
BOGDANI
7
EMINE
NURI
BALA
8
ENADA
ILRJAN
LUGJIA
9
ENEIDA
REFAT
MUHO
10
ERISA
HAQIF
CEKA
11
ERISELDA
PETRIT
PERPEPAJ
12
ERVISA
ISMAIL
SKURA
13
JONIDA
KUJTIM
KOCI 
14
KASANDRA
AJET
ALLIU
15
KATERINA
MIFTAR
KULLAFI 
16
KLEA 
NAZMI
SHEHU 
17
MARSEL
YLLI 
MENALLA
18
MEGI 
LULZIM 
SHKOPI
19
MEGI 
MIKEL
MATARANGASI
20
MEXHITE
GJIKE
TAHIRI
21
MINE
PAJTIM
GJETA
22
REXHINA
MENTOR
XHEBRA
23
SELVIJE
NEZIR 
QAUSHI
24
SIMONETA
ISMAIL
ALLUSHI
25
SUADA 
NIKOLL
NDOJA
26
XHEMAL
AGIM
ALLIU
27
ZIME
SKENDER 
MATMUJA
GRUPI NJEZETE E KATER
Nr
EMRI
ATESI 
MBIEMER
1
AMBRA
ANTON
RAJTA
2
AMELDA
ALTIN
SERANI
3
BJANKA
ARBEN
BEQIRI
4
DALILA
JAMARBER
MALLTEZI
5
DEJADA
IMERR
HYSA
6
ELTA
HYSEN
HALLACI
7
ERISA
SHKELQIM
KADRIU
8
ERMELINDA
DRITAN
CENAJ
9
ERTIOLA
DASHAMIR
GASHI
10
ERZENA
HYSEN
METALIAJ
11
ESMERE
SHERIF
TOCILLA
12
FIORELA
HAMZA
HOXHA
13
GENTA
GEZIM
TARKO
14
GJEROVICA
PERPARIM
HAJDINAJ
15
ILVA
ILIR
HAZIZI
16
KLAJDA
AGIM
PANXHI
17
LORENA
DAUT
MUSAKU
18
MEGI
ALBERT
META
19
MIKEL
RAMIZ
SHAHINI
20
MIRE
MUSTAFA
VALISI
21
MIRELA
PETRIT
PRENGA
22
NEJADA
ERION
GACE
23
RUDINA
ZAMIR
NOKA
24
SELMA
LEK
FRROKU
25
SIDRITA
FAIK
PECI
26
TINA
PETRIT
PULA